معرفی چاف و چمخاله

قسمت اول | مقدمه

چاف و چمخاله یکی از 5 شهر شهرستان لنگرود استان گیلان محسوب می شود، که در بخش مرکزی شهرستان لنگرود واقع شده‌ است. بخش زیادی از اراضی شهر چمخاله در کنار ساحل دریاست. این شهر زیبا و دیدنی با آب و هوایی معتدل بعد از شهرستان انزلی دومین قطب توریستی و ساحل فعال در گیلان به حساب می آید. این شهر با داشتن امکانات رفاهی در سال ۱۳۹۰ به عنوان بهترین ساحل استان گیلان انتخاب گردید، که هر ساله پذیرای بسیار زیادی از مسافران می‌باشد

ساحل بی نظیر چاف و چمخاله

ساحل‌ها در جای‌جای دنیا مکان‌های مناسبی برای گذراندن اوقات فراغات هستند. اگر در ایران زندگی می‌کنید و از دوست‌داران سواحل اروپایی هستید بد نیست با ساحل چمخاله آشنا شوید. زیبا ترین ساحل توریستی شهر گیلان که در بین گردشگران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. همچنین این ساحل بسیار زیبا شرایط مناسبی برای شنا دارد. 

اما قرار نیست در این مکان  تنها از دریا بهره ببرید. هر مسافر می تواند با كمی گشت و گذار، از طبیعت زیبای مزارع مختلف كه در كنار ساحل گستره شده‌اند گرفته تا نمای کوهستانی لذت ببرد.شاید زمانی كه در كنار ساحل به آرامی نشسته اید و گوش به امواج پرتلاطم دریا سپرده‌اید، بتوانید تصوری بهتر از چمخاله را در ذهن داشته باشید بهشتی که در آن  همزمان می‌توانید آرامش دریا را در کنار شانه‌های سترگ و ایستاده كوهستان ببینید.

.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری و موقعیت های اقتصادی و رفاهی منطقه با ما تماس بگیرید

راه های ارتباطی
بلوکی : 09129545864
مهرخواه : 09112452492
باباپور : 09118452787
گلچین : 09120342723

نوبل راهنمایی متخصص در سرمایه گذاری

مدیریت محتوا و تبلیغات
قادری: 09389106567

Join The Discussion

Compare listings

Compare